Firma

Witamy Państwa na stronach firmy NiComex Project Management Sp. z o.o.
NiComex  to ponad 15 lat doświadczeń w zarządzaniu projektami o znacznej złożoności organizacyjnej. Sektory w których jesteśmy aktywni to przede wszystkim branża architektoniczno-budowlanej, nowe technologie, energia odnawialna oraz informatyka. 

W powyższych dziedzinach współpracujemy z wieloma firmami, zarówno z Polski jak i z zagranicy. W szczególności nasi partnerzy wywodzą się z krajów Uni Europejskiej, Dalekiego Wschodu (Japonia, Korea Południowa, Chiny), Afryki oraz karaje byłego Związku Radzieckiego. 

Zdobywając coraz większe zaufanie naszych klientów i partnerów staramy się rozszerzać naszą ofertę o produkty, usługi i nowe technologie, zgodnie z ich oczekiwaniami. Oto kilka wybranych projektów, które realizowaliśmy - realizowane inwestycje

W branży budowlanej zajmujemy sie budową i generalnym wykonawstwem obiektów przemysłowych, hoteli, apartamentów, obiektów użytkowych dla rolnictwa i przetwórstwa spożywczego oraz dróg i mostów. Nasze doświadczenie to wieloletnie tradycje w budownictwie i liczne przedsięwzięcia powstałe przy naszym udziale. Szeroko pojęte doradztwo to zarządzanie projektami i powiernictwo inwestycyjne - to właśnie zaleta wspólpracy z NiComex. 

Zadowolenie naszych dotychczasowych klientów jest dla nas najlepszą rekomendacją. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Zespół
NiComex Project Management Sp. z o.o.Chcesz wiedzieć więcej, czym jest Project Management?

Ciekawe Projekty...