Zarządzanie projektami

Każdy Klient jest dla nas ważny
Początek współpracy jest zawsze wskaźnikiem zadowolenia klienta - pamiętamy o tym przez cały proces inwestycji. Każda inwestycja jest inna i oczekiwania inwestora też są różne. Chętnie służymy swoim doświadczeniem, jesteśmy otwarci na zmaiany. Firma nasza trzymając się harmonogramu ustalonych prac terminowo i w najwyższej możliwej jakości przekazuje obiekty do użytku. W każdym momencie intencje inwestora możemy uwzględnić w trakcie budowy. Do naszej dyspozycji jest sztab profesjonalistów gotowych zrealizować wszelkie życzenia inwestora. Dla każdego naszego klienta w sposób czytelny przedstawiamy proponowane rozwiązania techniczne i prawne tak, aby nie było żadnych wątpliwości. Gwarantując najwyższą jakość za przystępną cenę, jesteśmy dla naszych klientów optymalnym wyborem, o czym świadczą opinie i listy referencyjne.

POMOC W ROZWIJANIU NOWYCH TECHNOLOGII
Finansowanie inwestycji przez instytucje kredytowe jest powszechnie przyjęte na całym świecie. Coraz częściej z tej możliwości korzystają również polscy inwestorzy. Podczas oceny ryzyka instytucje kredytowe zwracają coraz większą uwagę na sposób realizacji inwestycji i firmę realizującą budowę. Nasze dotychczasowe doświadczenia wpływają pozytywnie na "bezpieczeństwo" zarówno inwestota, jak i firmy finansującej inwestycję. Z pomocy NiComex Project Management skorzystało w tym zakresie wiele firm, zarówno polskich jak i zagranicznych, rozpoczynających swoje działania w kraju. Zadowolenie inwestora to najlepsza przepustka do dalszego działania, a korzyści płynące z takiej filozofii działania są widoczne w rozwoju zarówno naszych klientów, jak i naszej firmy. Możemy wspólnie realizować projekty nowych technologii.

LOKALIZACJA INWESTYCJI
Udział w procesach inwestycyjnych w roli bezpośredniego inwestora, w tym poszukiwanie odpowiedniej lokalizacji, pozwoliły nam zrozumieć problemy, z którymi na co dzień spotyka się inwestor. Aby służyć doradztwem w zakresie wyboru lokalizacji należy zrozumieć trzy podstawowe problemy tj.: wagę miejsca, założenia biznesu klienta i tak zwany koszt wejścia. Proponowanej  lokalizacji  towarzyszy gruntowna analiza marketingowa pod kątem jej przydatności dla danego biznesu. Monitorujemy rynek nieruchomości posiadając zawsze aktualną bazę danych o gruntach przeznaczonych pod inwestycję. Ze względu na skalę działania naszej firmy otrzymujemy również oferty bezpośrednio od właścicieli gruntów.    

Jak szybko jesteśmy w stanie znaleźć odpowiednią lokalizację?

Możecie się Państwo przekonać zgłaszając swój problem do nas: biuro@nicomex.pl  

Ciekawe Projekty...